:
Павло Грицак завершив працювати в НСТУ

Павло Грицак завершив працювати в НСТУ

23 жовтня 2017

Заступник директора виконавчого центральної дирекції Павло Грицак завершив свою роботу в ПАТ "НСТУ". Він написав заяву на звільнення за згодою сторін, яку адміністрація задовільнила.

Нагадаємо, Павло Грицак виконував обов’язки виконавчого продюсера Євробачення-2017 та відповідав за підготовку й проведення міжнародного пісенного конкурсу у Києві. 20 вересня 2017 року у Берліні відбулось робоче засідання організаторів міжнародного пісенного конкурсу Євробачення, де пан Грицак остаточно відзвітував про свою роботу перед Європейською мовною cпілкою та був відзначений подякою.

З 7 червня 2017 року у структурі ПАТ "НСТУ" Павло Грицак опікувався документарним та фінансовим закриттям проекту Євробачення-2017 на посаді заступника директора виконавчого центральної дирекції. Ця посада була утворена для підготовки й проведення Євробачення та після його звільнення буде ліквідована.

За посадою пан Грицак також був членом організаційного комітету пісенного конкурсу.

Європейська мовна спілка була повідомлена про звільнення Павла Грицака за згодою сторін, а відповідно, і втрату ним членства в організаційному комітеті конкурсу.

Читайте також: