Міжнародний фінал Дитячого Євробачення-2017 відбудеться вже цієї неділі - UA: Перший
:
Міжнародний фінал Дитячого Євробачення-2017 відбудеться вже цієї неділі

Міжнародний фінал Дитячого Євробачення-2017 відбудеться вже цієї неділі

24 листопада 2017

Фінал Дитячого Євробачення-2017, на якому Україну представить 12-річна Анастасія Багінська із піснею "Не зупиняй" ("Don’t stop"), відбудеться вже цієї неділі, 26 листопада, у столиці Грузії Тбілісі. Трансляція шоу розпочнеться о 17:00 (за Києвом) на телеканалі UA: ПЕРШИЙ – в ефірі та на сайті.

За перемогу в дитячому пісенному конкурсі цього року змагатимуться представники із 16 країн. Учасниця від України вийде на сцену під номером 11. Більше про Анастасію Багінську можна дізнатися в інтерв’ю.

Нагадаємо, що цьогорічні правила голосування на Дитячому Євробаченні дають можливість проголосувати за представника своєї країни онлайн. Перший етап такого голосування розпочався 24 листопада й триватиме до 16:59 неділі, 26 листопада. Другий етап голосування стартує одразу після останнього виступу у фіналі конкурсу. Триватиме він всього 15 хвилин. Підсумки глядацького онлайн-голосування складуть 50% загального результату конкурсантів. Іншу половину балів учасники отримають від професійного журі.

Грузія вперше прийматиме Дитяче Євробачення, хоч представники цієї країни здобували перемогу в конкурсі тричі: в 2008, 2011 та 2016 роках. Слоган цьогорічного Дитячого Євробачення – Shine Bright (Світи яскраво).

Читайте також: