:
Академія суспільного мовлення розпочинає навчання працівників НСТУ

Академія суспільного мовлення розпочинає навчання працівників НСТУ

27 листопада 2017

В ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" розпочала діяльність Академія суспільного мовлення. Концепція проекту розроблялася за підтримки міжнародних партнерів, зокрема, Deutsche Welle, BBC Media Action та МЗС Німеччини.

Головна мета навчальної платформи – допомагати працівникам Суспільного впроваджувати нові цінності й стандарти роботи, знаходити кращі технічні й творчі рішення за рахунок фахової підготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів компанії.

Навчання журналістів, редакторів, режисерів, технічних спеціалістів та менеджменту сприятиме створенню найбільш якісного контенту, орієнтованого на потреби аудиторії та забезпечуватиме реалізацію місії суспільного мовлення в Україні.

Одним із пріоритетних напрямків діяльності Академії суспільного мовлення є навчання фахівців філій ПАТ "НСТУ". Для цього було обрано регіональних координаторів, які займатимуться налагодженням і підтримкою комунікації з Академією в Центральній дирекції, опитуванням працівників філій щодо потреб у навчанні, організацією тренінгів у філіях, пошуком та відбором внутрішніх тренерів.

"Це вмотивовані працівники, які поділяють цінності Суспільного і Академії та готові допомагати в створенні можливостей для навчання усіх спеціалістів компанії", – розповідає продюсерка Академії Ярослава Камінська.

Минулого тижня відбувся установчий тренінг, під час якого регіональні координатори ознайомилися зі своїми обов’язками і спільно виробили стратегію роботи Академії суспільного мовлення із залученням філій ПАТ "НСТУ".

Наступним кроком буде проведення загального опитування серед працівників регіональних філій Суспільного щодо потреб в тренінгах та формування навчального плану на наступний рік.

Організатори Академії суспільного мовлення переконані, що одним з головних переваг суспільного мовника є людський потенціал. Саме від співробітників компанії залежить успіх Суспільного. "У нас був тренінговий центр, який працював фактично на ентузіазмі співробітників, оскільки їм доводилося поєднанувати тренерські обов’язки із основною роботою. Зараз у нас є шанс організувати навчання більш системно. В умовах реформування телерадіокомпанії є потреба навчати людей мислити по-іншому", – розповідає менеджер проекту Олександр Дмитренко.

В майбутньому навчальний центр Суспільного буде працювати і для зовнішньої аудиторії. За задумом організаторів Академія має стати своєрідним "вікном" до суспільного мовлення України.

Читайте також: