:
Представники регіональних філій Суспільного напрацювали нові шляхи імплементації структурних змін у НСТУ

Представники регіональних філій Суспільного напрацювали нові шляхи імплементації структурних змін у НСТУ

28 листопада 2017

У рамках Академії суспільного мовлення 27 листопада відбулася координаційна зустріч і тренінг для представників департаментів управління персоналом та юристів регіональних філій Суспільного.

Учасники зустрічі познайомилися з керівниками відповідних напрямів центральної дирекції ПАТ "НСТУ", а також обговорили основні зміни в регіональній структурі мовника з виконавчим директором Олександром Лієвим і технічним директором Юрієм Бойчуком.

Під час сесії "запитань і відповідей" представники філій поділилися своїми думками щодо нововведень. Зокрема жваве обговорення відбулося довкола розподілу обов’язків продюсера й менеджера філії. Окрім цього, багато питань стосувалися нової системи контролю та управління доступом.

Опісля представники регіональних філій взяли участь у навчальному семінарі, присвяченому принципам роботи в команді й ефективній комунікації, який провела сертифікований бізнес-тренер Зоя Гаркавенко. Учасників семінару розподілили на команди з 5-7 осіб. Кожна група визначила й сформулювала одну найнагальнішу проблему в контексті змін у своїй роботі, а також окреслила шляхи її вирішення. Потім члени інших команд запропонували свої бачення цих проблем і альтернативні рішення. Таким чином, унаслідок обміну думками було визначено основні ризики, пов’язані зі змінами в структурі Суспільного й напрацьовано шляхи їх мінімізації.

За словами учасників тренінгу такий обмін думками був надзвичайно цінним. "Добре, що зібралися представники усіх філій. Розумію тепер, що в усіх майже ті самі питання і труднощі, і їх потрібно поступово вирішувати. Звісно, для центральної дирекції це теж новий шлях, і нормально, що не можна передбачити все на 100%. Тому було важливо поспілкуватися безпосередньо з керівництвом ПАТ "НСТУ". Дуже сподіваюся, що напрацьовані на зустрічі пропозиції врахують", – розповіла керівниця департаменту юридичного забезпечення Одеської регіональної філії Суспільного Наталія Сасова.

На думку самих учасників зустрічі, подібні заходи сприяють кращому розумінню поставлених цілей. "Дуже багато позитивних емоцій після тренінгу, настрій бойовий. Було б добре, якби такі зустрічі відбувалися частіше", – зазначила керівниця відділу кадрів Херсонської регіональної філії Світлана Волосковець.

Виконавчий директор ПАТ "НСТУ" Олександр Лієв подякував учасникам зустрічі за спільну роботу й наголосив: "Це не остання робоча зустріч для нас. Центральній дирекції потрібна думка з регіонів. Адже тільки разом ми можемо побудувати ту регіональну структуру Суспільного, яка запрацює на всіх рівнях. Цього тижня ми також зустрічатимемося з представниками комерційних відділів і технічних служб".

Читайте також: