:
Оголошено тендер на проведення організаційно-фінансового аудиту ПАТ

Оголошено тендер на проведення організаційно-фінансового аудиту ПАТ "НСТУ"

29 листопада 2017

Оголошено тендер на проведення організаційно-фінансового аудиту публічного акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України". Деталі опубліковано на онлайн-платформі Євросоюзу, присвяченій європейським державним закупівлям – Tenders Electronic Daily (TED) та на сайті Посольства Швеції в Україні.

Донором проведення аудиту новоствореного суспільного мовника України є шведське агентство з питань міжнародної співпраці та розвитку SIDA. Координацією проекту займається Посольство Швеції в Україні.

Національна суспільна телерадіокомпанія України запрошує всі аудиторські компанії, які мають ліцензію від Ліцензійної палати України, подавати свої тендерні пропозиції. Заявки прийматимуться протягом місяця з 22 листопада до 23:59 п’ятниці, 22 грудня, за адресою olga.sedova@gov.se.

Загальним завданням комплексного організаційного аудиту НСТУ є огляд поточної ситуації в компанії та розробка комплексу рекомендацій щодо організаційного перетворення задля підвищення ефективності роботи мовника.

"Ми прагнемо бути максимально відкритою компанією і переконані, що прозорість діяльності, підтверджена якісним аудитом, що буде здійснено провідною міжнародною установою, стане фундаментом довіри суспільства до ПАТ "НСТУ" та приводом для більш активної співпраці з іноземними донорами, що є особливо актуальним на тлі хронічного недофінансування компанії", – говорить член правління Родіон Никоненко.

Директор департаменту фінансів ПАТ "НСТУ" Роман Ні розповів: "Оскільки це дуже великий кейс, який потребує значних ресурсів, може статися так, що в тендері переможе не одна компанія, а кілька, між якими і буде розділена робота. Щоб визначити переможців тендеру, буде створена спеціальна комісія, до якої ввійдуть представники НСТУ, Наглядової ради НСТУ, Посольства Швеції та SIDA. Ця ж комісія й визначить подальші дії щодо проведення аудиту. Нам потрібен цей аудит, щоб розуміти, що відбувається в компанії, чи правильно оцінені наявні активи, складена фінансова звітність і вибудувана загальна структура".

Максимальний термін проведення аудиту Національної суспільної телерадіокомпанії України – до 22 червня 2018 року.

Читайте також: