:
На конкурс керівників Криворізької філії Суспільного подали 11 заявок

На конкурс керівників Криворізької філії Суспільного подали 11 заявок

30 листопада 2017

Одинадцять кандидатів подали заявки на конкурсний відбір на посади менеджерів і продюсерів Криворізької філії Національної суспільної телерадіокомпанії України. Із них: 5 – на посаду продюсера і 6 – менеджера філії.

Наступним етапом відбору є співбесіда з конкурсною комісією, до складу якої входять члени та голова правління ПАТ "НСТУ". Із менеджером та продюсером філії підпишуть строкові трудові договори, які за результатами роботи можуть бути продовжені. Однак займати зазначені посади одна й та ж особа зможе не більше 5 років.

Нагадаємо, співбесіди з кандидатами на посади продюсерів та менеджерів філій Суспільного розпочалися 27 листопада. Загалом заявки на участь у конкурсному відборі подали 234 кандидати: 124 – на позиції продюсерів філій, 110 – на менеджерів. Прийом документів тривав із 8 до 21 листопада. Заявки від кандидатів на посади менеджера та продюсера Криворізької філії Суспільного приймалися до 27 листопада, оскільки відбір керівників для цього мовника стартував 14 листопада.

Читайте також: