Андрій Данилко втретє стане членом журі нацвідбору на Євробачення - UA: Перший
:
Андрій Данилко втретє стане членом журі нацвідбору на Євробачення

Андрій Данилко втретє стане членом журі нацвідбору на Євробачення

07 грудня 2017

Артист і композитор Андрій Данилко вже в лютому 2018 року сидітиме за суддівським столом національного відбору на Євробачення-2018. Разом із Джамалою та третім членом журі, ім’я якого поки ще не оголошено, він обиратиме співака чи коллектив, який представить Україну на міжнародному пісенному конкурсі в столиці Португалії Лісабоні.

Андрій Данилко вже втретє долучиться до національного відбору на Євробачення в якості члена журі. Артистам, які подають заявки на участь у конкурсі, він радить уникати шаблонності й не намагатися копіювати переможців Євробачення попередніх років.

"Я категорично проти, коли учасники відбору намагаються повторювати артистів, які виступали на Євробаченні в минулі роки. Найменше хочеться бачити шаблонний репертуар або кліше, які нібито є форматом Євробачення, – їх не існує. Вгадати, що буде затребуваним – неможливо. Дуже часто Євробачення виграє досить неочікувана пісня, і перемога Сальвадора Собрала це ще раз підтвердила. Але є певні речі, які завжди потрібно враховувати, і на які я, як член журі, звертатиму увагу: яка в людини пісня, як він виглядає, як його номер виглядатиме на головній сцені конкурсу. Для мене важлива цілісність образу артиста, – говорить Андрій Данилко. – Не важливо, будуть це молоді, ще невідомі люди, або популярні виконавці. Головне, аби у них був якісний, оригінальний матеріал, який чіпає і викликає емоцію".

Нагадаємо, прийом заявок від виконавців і музичних колективів ще триває. Анкету можна відправити на сайті stb.ua.

Півфінали нацвідбору заплановано на 10 і 17 лютого, фінал – 24 лютого. Транслюватимуть прямі ефіри телеканали UA: ПЕРШИЙ і СТБ.

Читайте також: