:
Призначено тимчасових виконувачів обов’язків менеджерів філій Суспільного, де конкурс не відбувся 

Призначено тимчасових виконувачів обов’язків менеджерів філій Суспільного, де конкурс не відбувся 

08 грудня 2017

У регіональних дирекціях ПАТ "НСТУ", де конкурси на посади менеджерів філій вважаються такими, що не відбулися, оскільки жоден з кандидатів не пройшов відбору, призначено тимчасових виконувачів обов’язків менеджерів.

Філія – Т. в. о. менеджера
Волинська РД – Гетманчук Людмила Миколаївна
Дніпровська РД – Чанглі Валентин Іванович
Запорізька РД – Мазицька Жанна Анатоліївна
Кіровоградська РД – Черкас Тетяна Віталіївна
Криворізька РД "КРИВОРІЖЖЯ" – Галамасюк Іван Васильович
Львівська РД – Степанова Наталія Вікторівна
Рівненська РД – Велесик Андрій Петрович
Тернопільська РД – Колісніченко Тетяна Сергіївна
Харківська РД – Тимченко Олег Васильович
Херсонська РД "СКІФІЯ" – Хоменко Вадим Леонідович
Хмельницька РД "ПОДІЛЛЯ–ЦЕНТР" – Євтухов Ігор Петрович

Більшість тимчасових виконувачів обов’язків менеджерів працювали на керівних посадах у регіональних дирекціях. У кількох філіях призначено тимчасових керівників із колективу Центральної дирекції:

  • Мазицька Жанна Анатоліївна є заступницею директора департаменту регіонального розвитку НСТУ (призначена у Запорізькій філії).
  • Степанова Наталія Вікторівна працює на посаді начальниці управління економічного аналізу планово-економічного департаменту НСТУ (призначена у Львівській філії).
  • Колісніченко Тетяна Сергіївна нещодавно була призначена директоркою департаменту регіонального розвитку НСТУ (ТВО у Тернопільській філії).
  • Тимченко Олег Васильович – менеджер з напрямку департаменту регіонального розвитку (ТВО у Харківській філії).

У регіонах, де не вдалося обрати менеджерів і продюсерів, на початку 2018 року буде оголошено повторний конкурс.

Перші координаційні та робочі зустрічі з новообраними менеджерами, тимчасовими виконувачами обов’язків менеджерів і продюсерами відбудуться 8-9 грудня у Києві. Це будуть два дні насичених тренінгів і робочих нарад по напрямах: творчому, технічному, кадровому, юридичному, фінансовому, комунікаційному. Керівники підрозділів центральної дирекції зустрінуться з новообраними очільниками філій, щоб опрацювати спільний план реформ на найближчий період. Генпродюсери ПАТ "НСТУ скоординують з продюсерами філій перші кроки щодо змін у контенті та мовленні.

Нагадаємо, вперше в історії НСТУ керівників регіональних філій обирали відкритим конкурсом, взяти участь у якому могли всі охочі, що відповідали кваліфікаційним вимогам Положень про конкурсний відбір на посаду менеджера та продюсера філії.

Загалом заявки на участь у конкурсному відборі подали 234 кандидати: 124 – на позиції продюсерів філій, 110 – на менеджерів. Прийом документів тривав із 8 до 21 листопада. Заявки від кандидатів на посади менеджера та продюсера Криворізької філії Суспільного приймалися до 27 листопада, оскільки відбір керівників для цього мовника стартував 14 листопада.

Співбесіди з кандидатами на посади продюсерів та менеджерів філій Суспільного розпочалися 27 листопада й тривали до 5 грудня. Дізнатись більше про процес відбору можна за посиланням: http://1tv.com.ua/news/channel/97432.

Читайте також: