Євген Філатов став членом журі нацвідбору на Євробачення-2018 - UA: Перший
:
Євген Філатов став членом журі нацвідбору на Євробачення-2018

Євген Філатов став членом журі нацвідбору на Євробачення-2018

12 грудня 2017

Журі національного відбору на Євробачення-2018, який телеканал UA: ПЕРШИЙ проводить спільно з СТБ, повністю сформовано. Разом з Джамалою та Андрієм Данилком виступи конкурсантів оцінюватиме композитор, засновник українського гурту The Maneken, саунд-продюсер гуртів ONUKA і The Elephants Євген Філатов.

Серед півфіналістів нацвідбору Євген очікує побачити, в першу чергу, молодих амбітних артистів: "Останні кілька років в Україні показали стрімке зростання нової, перспективної і цікавої музики. Щороку у нас з’являється все більше незалежних музикантів, які звучать дуже якісно. Тому на конкурс я покладаю дуже великі надії. Хочеться, щоб він відкрив нових першокласних артистів, а озвучена тенденція збереглася і надалі".

Євген уже більше 15 років є однією з ключових фігур сучасної української музики. Він співпрацював із різноплановими українськими артистами, серед яких Тіна Кароль, Sunsay, K.A.T.Y.A, Іван Дорн, Loboda та багато інших. Сольний проект The Maneken Євген створив у 2007-му, а вже через рік виступав на розігріві культової британської групи Jamiroquai у Палаці Спорту. Колектив Євгена Філатова має 4 альбоми й більше 20 синглів. Самого ж виконавця неодноразово відзначали нагородами як кращого саунд-продюсера України. Він створив аранжування для пісень учасників національного відбору на Євробачення у 2016 році, а саме для Sunsay і Brunettes Shoot Blondes.

Нагадаємо, прийом заявок від виконавців і музичних колективів ще триває. Анкету можна відправити на сайті stb.ua.

Півфінали нацвідбору заплановано на 10 і 17 лютого, фінал – 24 лютого. Транслюватимуть прямі ефіри телеканали UA: ПЕРШИЙ і СТБ.

Читайте також: