UA: ПЕРШИЙ підготував до Різдва західного обряду спеціальний святковий ефір - UA: Перший
:
UA: ПЕРШИЙ підготував до Різдва західного обряду спеціальний святковий ефір

UA: ПЕРШИЙ підготував до Різдва західного обряду спеціальний святковий ефір

21 грудня 2017

Свято Різдва Христового для християн всього світу – це особливе релігійне свято, що наповнює людські серця теплом і милосердям. Християни західного обряду відзначають Різдво 25 грудня. Напередодні одного з найважливіших релігійних свят віряни долучаються до нічної Різдвяної літургії у Соборі Святого Петра у Ватикані.

Нічну Месу Різдва Христового за участю Святішого Отця Франциска у Базиліці Святого Петра UA: ПЕРШИЙ покаже наживо у неділю, 24 грудня, о 22:25. А глядачі, які не встигнуть подивитися нічну месу у прямому ефірі, зможуть переглянути повтор наступного дня, 25 грудня, о 09:30.

Вже у самий день Різдва, 25 грудня, о 12:05 UA: ПЕРШИЙ покаже концерт симфонічного оркестру K&K Philharmoniker (Австрія). Близько сотні музикантів і стільки ж виступів щорічно в кращих залах Європи. 22 студійні записи і тисячі слухачів, які викладають чималі гроші за квитки, щоб почути виконавців наживо. Це – про оркестр K&K Philharmoniker, який в 2002 році заснували у Львові два приятеля – українець Олег Станкевич та австрієць Маттіас Георг Кендлінгер. Симфонічний оркестр K&K Philharmoniker виконує легку для сприйняття, невимушену, чарівну музику, яка створить атмосферу незабутнього свята.

Святковий різдвяний ефір на UA: ПЕРШИЙ, о 12:55, продовжить пряма трансляція Різдвяного послання та Апостольського Благословення для Риму й цілого світу Святішого Отця Франциска з Площі Святого Петра у Римі. Папа Римський благословлятиме світ 65-ма мовами, серед яких вже традиційно буде й українська.

А о 13:50 до уваги глядачів двосерійний художній фільм "Святий Августин" про єпископа Гіппони. У V столітті нашої ери Римська імперія та її столиця потерпали від нашестя вандалів. На руїнах імперії протистояли один одному ранні християни і язичники. Августин – колишній оратор, який став єпископом міста Гіппон, був свідком всіх тих подій...

Наживо урочисті богослужіння Різдва християн західного обряду можна буде також подивитися на сайті телеканалу: 1tv.com.ua/live.

Читайте також: