"Телетрансляція матчів Першої ліги – це серйозний прорив у популяризації футболу України", - Мелетій Бальчос, президент ПФЛ. - UA: Перший
:

"Телетрансляція матчів Першої ліги – це серйозний прорив у популяризації футболу України", - Мелетій Бальчос, президент ПФЛ.

04 серпня 2010

Чому був обраний саме Перший Національний для трансляції матчів Першої ліги?

Взагалі у нас передбачене запровадження телетрансляцій матчів Першої ліги. Після тривалого обговорення було прийняте рішення зупинится на національному телебаченні і проводити переговори саме з Першим Національним.

На скільки важлива трансляція матчу першої ліги для українського футболу?

Те, що ми розпочинаємо телетрансляцію матчів Першої ліги – це серйозний прорив у популяризації футболу України. Тим паче, що подібної практики раніше ніколи не було. Це буде вперше в історії українського і радянського футболу!

Чи плануються в подальшому трансляції інших матчів Першої ліги?

Звісно, в подальшому ми плануємо трансляції й інших матчів Першої ліги. Як мінімум, це стосується центральних ігор у кожному турі. На сам перед будуть транслюватися найцікавіші поєдинки з найкращих стадіонів, аби гра була максимально цікавою для глядача.

Трансляції самі по собі дають можливість залучити якомога більше аудиторії, що само по собі вже впливатиме на рейтинг як самої ліги, так і каналу.

Читайте також: