В Україні розпочинає свою роботу Офіційна фан-зона Зимових Олімпійських ігор - UA: Перший
:
В Україні розпочинає свою роботу Офіційна фан-зона Зимових Олімпійських ігор

В Україні розпочинає свою роботу Офіційна фан-зона Зимових Олімпійських ігор

02 лютого 2018

Нещодавно стало відомо, що UA: ПЕРШИЙ уклав угоду з Eurosport щодо ретрансляції Олімпійських ігор. У зв’язку із цим в Україні вперше розпочинає свою роботу Офіційна фан-зона Зимових Олімпійських ігор-2018.

Дізнатися більше про історію спорту і Олімпійських ігор, а також на власні очі побачити усі трансляції цьогорічних змагань можна буде з 9 по 25 лютого у телецентрі "Олівець", за адресою: вул. Мельникова, 42.

На місці працюватиме одразу декілька локацій.

Лекторій. Протягом місяця тут пройде 45 різнопланових лекцій для глибшого ознайомлення з історією, правилами та реаліями Олімпійських ігор. Серед доповідачів – спортсмени, майстри спорту, багаторазові чемпіони України та світу, призери Олімпійських ігор, представники Федерацій зимових видів спорту, а також знавці у сферах психології, маркетингу, спорту та інших дисциплін.

Ігрова зона. В інтерактивній ігровій зоні дорослі та діти зможуть спробувати свої сили у керлінгу, лижному спорті та біатлоні – видах спорту, які входять до програми Зимових Олімпійських ігор-2018. Тут розташують спеціальні поля, техніку та тренажери, які дадуть можливість хоча б частково відчути те, що переживають під час змагань наші спортсмени.

Виставка. На виставці буде представлено спортивний інвентар із Зимових Олімпійських ігор. Ви зможете побачити та навіть потримати в руках речі учасників та переможців, які допомагали своїм власникам завойовувати медалі. Також тут розміститься декілька інфобордів з історією Олімпійських ігор, цікавими фактами та інформацією про учасників.

Прес-зона. У прес-зоні в режимі онлайн транслюватиметься одразу сім відеопотоків з Зимових Олімпійських ігор-2018, в той час як в ефір UA:ПЕРШИЙ йтиме лише один з них. Тут ви зможете побачити всі змагання та повболівати за українську команду. Зареєструватися на усі заходи, які відбуватимуться у прес-зоні, можна за посиланням: https://goo.gl/83ab9U.

Також у фан-зоні передбачена й музична програма. В лютому тут відбудеться декілька концертів за участю талановитих українських гуртів.

Окрім того, паралельно із фан-зоною у приміщенні телецентру працюватиме єдиний в Україні музей телебачення. Записатися на екскурсії можна буде у будь-який день.

Відкриття фан-зони відбудеться 9 лютого о 19:00 в холі київського телецентру за адресою: вул. Мельникова, 42. Вхід вільний.

Також стежити за усіма подіями Зимових Олімпійських ігор-2018 можна на офіційній сторінці UA: СПОРТ у соціальній мережі Facebook.

*Загальнонаціональний телеканал UA: ПЕРШИЙ має покриття більше 97% території України. Ефірне наповнення – це інформаційне мовлення, суспільно-політичні, соціальні, освітні, молодіжні і дитячі програми. Входить до складу Публічного акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України". 1 січня 1993 року НТКУ (нині – НСТУ) стала членом Європейської мовної спілки (European Broadcasting Union) й отримала права на трансляції щорічного міжнародного пісенного конкурсу Євробачення, Літніх та Зимових Олімпійських ігор, а також спортивних чемпіонатів Європи та світу. У 2002 році – почала міжнародне супутникове мовлення.

Читайте також: