Атака магії - UA:Перший
:
Атака магії

Атака магії

Гаррі Гудіні, Девід Копперфільд, Девід Блейн... Але зараз настав його час! Новий розважальний проект Першого Національного, автором і ведучим якого є відомий ілюзіоніст Сергій Савка.

У програмі є кілька рубрик.

Завдяки одній з них – "Вулична магія" – кияни можуть на вулиці несподівано зустріти фокусника. Сергій Савка йде в народ. І показує фокуси перехожим. За ним ідують оператори з камерою. І знімають все, що відбувається на вулиці, устилі реаліті-шоу.

А завдяки рубриці "Мега-трюк" телеглядачі відчувають справжній приплив адреналіну. Знімальна група і глядачі на площадці це вже відчули. Сергій Савка виконує трюки, які створюють загрозу для його життя. "У жодному разі не намагайтеся повторити побачене. Це небезпечно", – попереджає він глядачів.

Рубрика "Трюк із зіркою" надає знаменитостям можливість відчути себе добрими чарівниками, оскільки програма дуже позитивна. Співак Василь Бондарчук, актриса і телеведуча Ольга Сумська, композитор і музикант Влад Дарвін, композитор і музикант Лері Вінн із задоволенням беруть участь у проекті.