Чемпіонат світу з біатлону-2017 - UA:Перший
:
Чемпіонат світу з біатлону-2017

Чемпіонат світу з біатлону-2017

Чемпіонат світу з біатлону-2017 пройде в австрійському Гохфільцені із 9 по 19 лютого. Під час світової першості спортсмени виборюватимуть медалі в усіх видах біатлонних дисциплін. Крім одиночної змішаної естафети, яка ще не потрапила в обов’язкову програму чемпіонату. Загалом бітлоністи змагатимуться в естафетах і змішаній естафеті, спринтах, гонках переслідування, індивідуальних гонках і гонках з масового старту.

Склад української збірної на чемпіонат світу в Гохфільцені вже відомий. Юлія Джима, Олена Підгрушна, Анастасія Меркушина, Ірина Варвинець та Валя Семеренко представлятимуть нашу країну у дисциплінах серед жінок. Серед чоловіків за чемпіонство змагатимуться Сергій Семенов, Артем Прима, Дмитро Підручний, Володимир Семаков та Олександр Жирний.

Загальна кількість учасників чемпіонату становить 326 спортсменів: 171 біатлоніст і 155 біатлоінсток. На трибунах організатори очікують понад 150 тисяч фанів.

Забезпечуватимуть трансляції змагання 49 камер і понад 170 працівників. А кількість акредитованих на подію журналістів і фотографів сягнула 280 осіб.