Євробачення-2017 - UA:Перший
:
Євробачення-2017

Євробачення-2017

Євробачення-2017 – 62-й за ліком пісенний конкурс, який завдяки перемозі української співачки Джамали в 2016-му в Стокгольмі, вдруге отримала право проводити Україна. Містом-господарем Єврошоу шляхом відбору було визначено Київ. Українська столиця поборолася за це звання ще з п’ятьма містами: Дніпром, Львовом, Одесою, Харковом та Херсоном.

Взяти участь у пісенному конкурсі, який прийматиме Київ виявили бажання 43 країни. Це максимальна кількість учасників, яка до сьогодні на Євробаченні траплялася лише двічі – у 2008 та 2011 роках. Втретє на сцену пісенного конкурсу цього року вийде представник Австралії. А для Австрії, Великої Британії та Данії цей конкурс стане ювілейним. Ці країни відзначать 60-ту річницю своєї участі в Євробаченні.

Celebrate Diversity (укр. – Шануймо розмаїття/Уважаем разнообразие) – ключове гасло пісенного конкурсу цього року. Його доповнює і творчий дизайн Євробачення-2017 – логотип, в основу якого покладено елемент традиційної української культури – намисто. Неповторності намисту, як прикрасі, надає поєднання різних елементів. У контексті Євробачення це символізує те, що всі ми відрізняємося один від одного, кожен із нас унікальний, але нас поєднує спільна любов до музики.

Головною ареною Євробачення-2017 обрано Міжнародний виставковий центр. Дизайн сцени для пісенного конкурсу в Україні розробив Флоріан Відер (Florian Wieder). У його портфоліо вже є сцени Євробачення в Дюссельдорфі, Баку та Відні.

Півфінали Євробачення-2017 відбудуться 9 та 11 травня, фінал – 13 травня.