Євробачення-2016 в ефірі UΛ:Перший - UA:Перший
:
Євробачення-2016 в ефірі UΛ:Перший

Євробачення-2016 в ефірі UΛ:Перший

Євробачення у 2016 приймає Стокгольм. Цьогорічний конкурс відзначається рекордною кількістю учасників – за перемогу змагатимуться представники 43-х країн. До 42-х європейських країн вдруге приєднається Австралія, яка дебютувала у 2015-му. Цьогоріч на конкурс повертається Україна, яка відмовилася від участі у 2015 році. У традиційному складі учасників також відновлюються Болгарія, Хорватія, Боснія і Герцеговина.

Місцем проведення Євробачення-2016 обрали Globe Arena – національний критий стадіон у Стокгольмі. Саме тут уже вдруге після 2000 року зведуть сцену пісенного конкурсу. Ця арена збудована у вигляді білої кулі діаметром 110 метрів, може вмістити від 14 до 16 тисяч глядачів та вважається найбільшою сферичною будівлею у світі.

Come Together – слоган цьогорічного конкурсу. А символом стала кульбаба, яка складається з безлічі насінин – вони символізують учасників, які злітатимуться з усієї Європи та зберуться в нашу чарівну квітку. Ця кульбаба візуально підкреслить енергію, яка виникне, коли радість та сила музики об’єднаються у Стокгольмі.

Більше цікавої інформації про Євробачення-2016 читайте на сторінці конкурсу за посиланням 1tv.com.ua/eurovision.