:
Хочу бути

Хочу бути

Усі професії потрібні і важливі – ми це пам’ятаємо з дитинства. Хіба не так? Але ж у світі їх існує близько 50 тисяч! Як в них розібратися? Деякі зпрофесій, як-то лікар, учитель чи продавець – знайомі всім, деякі існують тільки у великих містах, а представників інших – одиниці. Кожна професія унікальна, і як складно знайти відповідь, коли дорослі запитують: "Ким ти хочеш бути?".

Хочете дізнатися, як не помилитись і зробити правильний вибір? Тоді дивіться програму "Хочу бути", яка допомагає розібратися у розмаїтті професій і дасть відповіді на всі запитання допитливих маленьких глядачів!

Програма "Хочу бути" для дітей 10-13 років, тому ведучі програми – теж діти. Щосуботи двоє друзів вирушають у пригоду. "Практик" приміряє на себе різні професії та випробовує їх на собі, а "розумник", який захоплюється теорією та історією, шукає в Інтернет-енциклопедіях усіляку цікаву інформацію.

А ще, тільки для глядачів "Хочу бути", щоразу в ефірі – унікальні майстер-класи! Як самому зробити із глини горщика або оновити інтер’єр своєї кімнати, без маминої допомоги напекти коржиків або приготувати борщ, власноруч сплести дідуха або ляльку мотанку, виростити лимони або вивести новий сорт огірка, підстригти песика чинавіть видресирувати дельфіна! Секретами діляться найкращі фахівці своєї справи!