Дитяче Євробачення-2017 - UA:Перший
:
Дитяче Євробачення-2017

Дитяче Євробачення-2017

Дитяче Євробачення-2017 пройде 26 листопада у столиці Грузії Тбілісі. Слоган цьогорічного конкурсу – Shine Bright (Світи яскраво). У поєднанні з лого у вигляді різнокольорового сонця, тема Дитячого Євробачення-2017 символізує грузинську культуру, різноманіття та радість, пов’язану з силою музики.

Після 10-річної паузи до участі в Дитячому Євробаченні повертається Португалія. Загалом на міжнародну сцену конкурсу вийдуть представники 16 країн.

Цього року на глядачів чекає нова система голосування за переможця конкурсу. Вона дозволить голосувати за своїх фаворитів онлайн. Перший етап голосування розпочнеться 24 листопада, а завершиться о 15:59 (CET) 26 листопада, перед початком шоу. Протягом цього періоду кожен охочий зможе віддати свій голос за улюбленого учасника на спеціальній веб-платформі. Другий етап голосування відбудеться безпосередньо під час фіналу – одразу після останнього конкурсного виступу. Підсумки глядацького онлайн-голосування складуть 50% загального результату.

Представники Грузії здобували перемогу у Дитячому Євробаченні тричі (в 2008, 2011 та 2016-му), але цього року країна прийматиме конкурс вперше.