Кримське питання - UA:Перший
:
Кримське питання

Кримське питання

Якою є і буде політика України стосовно Криму і кримських татар? Це питання хвилює суспільство вже тривалий час, але чіткої позиції влада так і не висловила. Журналісти UΛ:Перший, Hromadske.tv, ATR, Чорноморської телерадіокомпанії, видань "Українська правда" і "Крим. Реалії" та Центру журналістських розслідувань об’єдналися, щоб налагодити діалог влади із суспільством і організували спецпроект "Кримське питання".

У першому телемарафоні "Кримського питання" у студії працювали: ведучий програми "Дебати PRO" на UΛ:Перший Роман Вибрановський, заступник генерального директора ATR і ведучий програми "Крымский вопрос" Айдер Муждабаєв та ведучий програми "Громадське. Крим" Сергій Мокрушин.

Якою буде політика України щодо окупованого Криму? Як українська влада ставиться до блокади півострова? Яку стратегію дій пропонують лідери кримських татар і що про це думають депутати й експерти? У студії на запитання відповідали: голова меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, тимчасовий виконувач обов’язків ДП "НЕК "Укренерго" Всеволод Ковальчук, голова Держслужби у справах АР Крим та м. Севастополь Наріман Устаєв, народні депутати Іван Вінник і Юлій Мамчур, міністр курортів і туризму АР Крим (2010-2014) Олександр Лієв, Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська, голова центру громадської просвіти "Альменда" Ольга Скрипник, урядовий Уповноважений у справах Європейського суду з прав людини Борис Бабін, співзасновник ініціативи "Крим SOS" Алім Алієв, дипломат, голова правління фонду "Майдан закордонних справ" Богдан Яременко, співкоординатор руху "Євромайдан-Крим" Сергій Мокренюк.

До другого телемарафону спецпроекту "Кримське питання" долучилися 10 українських ЗМІ. За прямою трансляцією можна було стежити в ефірі UΛ:Перший, а також на телеканалах Hromadske.tv, ATR, Чорноморська телерадіокомпанія, на Радіо Свобода в рамках проекту "Крим. Реалії", а ще – на сайтах "Української правди", Центру журналістських розслідувань, інформаційного агентства QHA ("Агентство "Кримські новини"), "Голосі Криму" та на Громадському Радіо.