:
На варті. Карантин як нове життя

На варті. Карантин як нове життя

«На варті. Карантин як нове життя» — документальний фільм власного виробництва Суспільного. Це — історії людей, робота яких стала надважливою в умовах карантину в Україні. Повнометражний документальний фільм нагадує, як усе почалося, і як країна постала перед новими реаліями. Поки мільйони українців були вдома через пандемію — лікарі, кур’єри, поліцейські й листоноші далі працювали. Суспільне вже показувало сім коротких серійних фільмів про людей різних професій, розповідаючи реальну історію нашої країни під час пандемії.

«Коли ми планували серіал, то думали, що його фіналом буде завершення карантину — і ми покажемо, як наші герої нарешті роблять те, про що мріяли, коли «пандемія закінчиться». Однак пандемія стала нашим новим життям, а деякі речі довелося робити, так і не дочекавшись її кінця. Тому цей фільм, окрім того, що про людей ключових професій, насправді має підсумувати, як ми прожили цей час, і нагадати, як воно було тоді, коли все починалося», — розповіла співавторка проєкту Наталя Гуменюк.

Автори проєкту «На варті» Наталя Гуменюк й Анна Цигима та журналісти Олена Зашко й Сергій Захарченко стали переможцями конкурсу «Журналісти проти пандемії» Національної спілки журналістів України.