Уряд на зв’язку з громадянами - UA:Перший
:
Уряд на зв’язку з громадянами

Уряд на зв’язку з громадянами

Телевізійна програма соціального спрямування, метою якої є інформування глядачів про діяльність органів виконавчої влади.

На урядову гарячу лінію та веб-сайт Урядового контактного центру та єдиний веб-портал органів виконавчої влади щодня звертаються до десяти і більше тисяч небайдужих громадян. Фахівці Урядового контактного центру надсилають ці звернення Секретаріатові Кабінету міністрів, відповідним органам виконавчої влади. Посадовці розглядають їх і надають відповіді. Така схема оперативного реагування дає можливість уникнути багатьох бюрократичних перешкод.

А завдяки телепрограмі "Уряд на зв’язку з громадянами" люди дізнаються про те, що їх хвилює, безпосередньо від урядовців в ефірі телеканалу UΛ:Перший. Гостями програми є міністри, голови державних служб, агентств, інспекцій, інших відомств. Вони не тільки відповідають на численні запитання респондентів урядової гарячої лінії, а й роз’яснюють останні рішення Уряду.

Якщо й у вас є запитання до влади, звертайтеся на урядову гарячу лінію за скороченим номером телефону 1545 та через веб-сайт Урядового контактного центру www.ukc.gov.ua. Дзвінки безкоштовні як зі стаціонарних, так і мобільних телефонів.