:
Подорожуй Першим!

Подорожуй Першим!

"Подорожуй Першим" – це не просто тревел-шоу. Це реаліті-пригоди, на які що вихідних вирушають ведучі програми.

Володимир Горянський як інтелігент зауважує незвичайні деталі у відомих пам’ятках архітектури й ділиться з глядачами своїми знаннями і враженнями. Алла Тулинська – тусовщиця – шукає найкраще в розважальній і "шопінговій" частинах міста за розумну ціну. Геннадій Попенко як екстрема" постійно експериментує і з легкістю та гумором приборкує незвичайні розваги.

Та головне, задля чого наші ведучі подорожують – довести, що в Україні вдосталь міст, де можна круто, весело, яскраво та недорого провести свої вихідні.

Ведучі вже побували у багатьох містах України. Вони пізнали таємниці галицьких підземель, зустрілися з чернігівським Дракулою, знайшли у Карпатах океанський пісок і гуляли найдовшою в Україні вулицею у Миколаєві. Варили сіль у Дрогобичі, вчилися майструвати діжки та ткати одяг у Східниці, милувалися чернівецькими храмами та харківською архітектурою. Наші ведучі спробували себе у шкурі миколаївських руферів і харківських льодолазів. Були алхіміками і навіть сумоїстами. Тепер вони знають, де шукати найстарішу церкву України, найкращий у державі зоопарк, затишні кав’ярні та найдешевші весільні сукні.

Усе це варто побачити! Бодай з екрану телевізора!