Дорога до Ріо - UA:Перший
:
Дорога до Ріо

Дорога до Ріо

У серпні 2016 року у бразильському місті Ріо-де-Жанейро відбудуться ХХХІ літні Олімпійські ігри – без перебільшення найочікуваніша спортивна подія року. Спеціально до Олімпіади UΛ:Перший запустив проект "Дорога до Ріо".

Щотижня ведучі програми Дар’я Кузнєцова і Євгеній Каранов знайомлять глядачів з усіма олімпійськими видами спорту та спортсменами, які представлятимуть Україну на цих змаганнях, а також із незабутньою атмосферою бразильського міста Ріо-де-Жанейро. Команда проекту "Дорога до Ріо" простежує увесь шлях українських атлетів – від кваліфікаційних турнірів до олімпійських медалей і відкриває глядачам як нові імена в українському спорті, так і неочікувані подробиці біографій відомих українських спортсменів, які вже мають досвід перемог на міжнародних змаганнях.

Хто поїде на Олімпіаду представляти Україну? Як здобули і здобувають ліцензії наші спортсмени? Які рекорди запропонує цьогорічна Олімпіада? І взагалі, хто вони – спортсмени, які вийдуть на бразильські стадіони в українській символіці? Відповіді – у програмі "Дорога до Ріо", з якою ви точно підготуєтеся вболівати за наших на Олімпійських іграх!