:
Спогади

Спогади

Проект "Спогади" – цикл передач про діячів українського кіно і театру, створений командою Gromov TV Production. Тих, про кого йдеться у цьому проекті, уже немає серед живих, але глядачі досі впізнають їх по ролях і фразах, що стали крилатими, як от: "Это в груди моей шкварчит!". Саме відомому акторові Олегу Борисову присвячена одна з передач циклу. Свою діяльність він починав у Київському театрі російської драми імені Лесі Українки, а першою великою роллю в кіно був Голохвастов у фільмі за мотивами комедії Михайла Старицького "За двома зайцями".

Ще однин випуск розповідає про Нонну Копержинську, яка багато років пропрацювала у Київському драматичному театрі імені Івана Франка і також відома своїми кіноролями. Вона не зіграла жодної головної, проте так грала ролі другого плану й епізоди, що глядачі запам’ятовували її назавжди. Не дарма Нонну Копержинську називають українською Фаїною Раневською.

Також є "Спогади" про Миколу Яковченка, Костянтина Степанкова, Льва Перфілова, Миколу Гринька, Маргариту Криніцину, Віктора Степанова, Віктора Некрасова. Мистецтвознавці, історики театру й кіно та люди, які знали їх особисто – родичі, друзі, колеги – розповідають історії, що довгий час лишалися за кадром. У програмах використані фотографії, уривки з фільмів та спектаклів, також залучені щоденники, але в основному, звісно ж, – це згадки близьких людей про талановитих і незабутніх.