Театральні сезони - UA:Перший
:
Театральні сезони

Театральні сезони

"Театральні сезони" – авторський проект Світлани Леонтьєвої, створений з ініціативи геніального українського актора Богдана Ступки. Програма виходить в ефір з 1 жовтня 2010 року.

Український культурний простір настільки яскравий і непересічний, що про нього і його творців можна розповідати довго й натхненно. Це – і театр пісні народних артистів України Дмитра Гнатюка та Анатолія Мокренка. Це – театральні знахідки відомих режисерів сучасності – Едуарда Митницького, Станіслава Мойсеєва, Михайла Резніковича. Це – фантастична ляльково–театральна царина видатного творця "Острову скарбів" і "Капітана Врунгеля" Давида Черкаського. Це – і єдиний у світі одеський комік-театр "Маски" – Бориса Барського і Георгія Делієва.

Чи актуальне сьогодні театральне мистецтво? Чи здатне воно конкурувати з телебаченням, кіно і інтернетом? Про долі, що переплелися з театром на все життя; про радість творчості і біль втрачених ілюзій; про геніальність мистецтва перевтілення – вам розповість програма "Театральні сезони" зі Світланою Леонтьєвою.

Це шанс ближче познайомитися з театральними сценами України, фестивальним світом, видатними діячами мистецтв, творцями культурного простору сучасності. Серед них – акртиса Лариса Кадочникова, актор Давид Бабаєв, співачка Ніна Матвієнко, композитор Олександр Злотник, режисер Віталій Малахов і багато інших.