Х Всесвітні ігри - UA:Перший
:
Х Всесвітні ігри

Х Всесвітні ігри

Х Всесвітні ігри – мультиспортивні змагання, де представлені неолімпійські види спорту, проходитимуть у польському Вроцлаві з 20 по 30 липня.

Цього року у Іграх візьмуть участь 80 українських спортсменів, які змагатимуться за нагороди у 20 видах спорту, зокрема, скелелазінні, джиу-джитсу, пауерліфтингу, спортивному орієнтуванні, муей-тай, боулінгу, спортивній акробатиці, сумо, підводному спорті, художній гімнастиці, стрибках на батуті, стрибках на акробатичній доріжці, кікбоксингу wako, карате, воднолижному спорті, сквоші, спортивній аеробіці, танцювальному спорті, парашутному спорті, академічному веслуванні.

Вперше з 2005 року головний старт чотириріччя для неолімпійських видів спорту прийматиме Європа. Цього року в програму турніру входять 27 основних видів спорту і ще чотири показові. У змаганнях візьме участь рекордна кількість спортсменів – 3 251, які представляють рекордну для цих змагань кількість країн – 111. Вони розіграють 222 комплекти нагород у 180 дисциплінах.

У порівнянні із Всесвітніми іграми-2013, які проходили у Калі (Колумбія), в основній програмі 2017 року не буде ракетболу та регбі, на зміну яким прийшли лакрос і таїландський бокс муей-тай, а спідскейтинг з показових дисциплін перейшов в основні. Окрім того, повністю новими будуть види спорту в розділі "invitational sports". Якщо у 2013 році показовими були софтбол, каное марафон, дуатлон, ушу та спідскейтинг шосе, то в 2017 році – американський футбол, веслування на ергометрах, кікбоксинг і спідвей.

Про усе найцікавіше зі Всесвітніх ігор-2017 ми також розповідатимемо на наших офіційних сторінках в Facebook, Instagram та Twitter.