:
Віра. Надія. Любов

Віра. Надія. Любов

За чотири роки в ефірі цей соціальний проект став майданчиком для обговорення гострих життєвих ситуацій наших гостей з усієї України: багатодітних родин, тяжкохворих, літніх людей, які потребують піклування. Ми підтримуємо ініціативи громад та волонтерських організацій і разом робимо запит до влади щодо вирішення конкретних проблем суспільства.

Сьогодні кожен може прийти до нашої студії та висловити свою думку на болючу тему: чи то захист прав громадян та громад, чи проведення реформ у різних сферах життя, чи екологічна безпека, комунальне й державне марнотратство, працевлаштування молоді, життя пенсіонерів тощо.

У спеціальній рубриці "Допомога" ми розповідаємо про людей, які зіткнулися з тяжкими хворобами та складними обставинами, але борються за життя. Ми просимо не залишити наших героїв на самоті з бідою і дуже раді, що глядачі Першого небайдужі! В єдності – наша сила, завдяки їй люди отримують матеріальну, психологічну та юридичну підтримку.

Рубрика "Ми це можемо" показує, що в боротьбі навіть із найстрашнішою бідою можна вийти переможцем. Тут ви побачите людей, які витримали чимало життєвих випробувань і болю, людей із фізичними вадами, які насправді є людьми "необмежених можливостей" завдяки надзвичайній волі та героїзму в буденному житті.

Ми завжди на зв’язку з усією країною всіма доступними способами: наші глядачі беруть активну участь в обговоренні тем, ставлять запитання та висловлюють свою позицію в соціальних мережах, дзвонять та приходять до студії.

"Віра. Надія. Любов" – це унікальний проект, який об’єднує людей незалежно від віку, статку та соціального статусу у вирішенні нагальних проблем.