Всесвітня серія боксу (World Series Boxing) - UA:Перший
:
Всесвітня серія боксу (World Series Boxing)

Всесвітня серія боксу (World Series Boxing)

Всесвітня серія боксу (World Series Boxing, WSB) – це клубний чемпіонат боксерів, який започаткували Міжнародна асоціація боксу AIBA й Міжнародний олімпійський комітет. Цей турнір – поєднання найкращого з обох боксерських культур: від професіоналів – відсутність на спортсменах майок і шоломів, від любителів – боксерські рукавички, які пом’якшують удар і зменшують ризик розсічень.

Боксери проводять на рингу 5 раундів по 3 хвилини. Змагаються спортсмени у десяти вагових категоріях, що діляться на групи – С1 і С2. До групи С1 входять вагові категорії: 49 кг, 56 кг, 64 кг, 75 кг та 91 кг, до групи С2: 52 кг, 60 кг, 69 кг, 81 кг та +91 кг.

Наші боксери – команда "Українські отамани" – у цьому сезоні WSB боксують у групі А разом з командами Куби, Туреччини та Китаю. До групи В увійшли Англія, Мексика, Марокко, США. У групі С змагатимуться Аргентина, Венесуела, Польща й Росія, у групі D – Казахстан, Азербайджан, Пуерто-Ріко й Узбекистан. За регламентом цьогорічних змагань із кожної з груп до раунду плей-оф вийдуть по дві найкращі команди.

Команди VI сезону Всесвітньої серії боксу (World Series Boxing):

Група А: Українські отамани (Ukraine Otamans), Турецькі завойовники (Türkiye Conquerors), Китайські дракони (China Dragons), Кубинські приборкувачі (Cuba Domadores).

Група В: Британські левові серця (British Lionhearts), Мексиканські воїни (Mexico Guerreros), Мароканські атласні леви(Morocco Atlas Lions), Американські нокаути (USA Knockouts).

Група С: Польські гусари (Hussars Poland), Венесуельські керівники (Veneszuela Caciques), Аргентинські кондори (Argentina Condors), Російська боксерська збірна (Russia Boxing Team).

Група D: Узбецькі тигри (Uzbek Tigers), Бакинські вогні (Azerbaijan Baku Fires), Пуерториканські урагани(Puerto Rico Hurricanes), Вовки з Астани (Astana Arlans).

Основне зображення – World Series Boxing.