:
Я не зламалась | Наші 30

Я не зламалась | Наші 30

«Я не зламалась» – четверта серія документального серіалу «Наші 30» до 30-ї річниці незалежності. «Наші 30» – проєкт про спільний досвід і все, що зробило нас сильнішими на цьому шляху. Історія 1990-х розказана самими українцями.

Поїхати в Польщу із картатою сумкою, повною паяльниками і кирзовими чоботами, почати власний бізнес у геть новій для України фешн-індустрії чи взагалі тікати з країни і поневірятися в таборах для біженців – це лише три з можливих шляхів, які могла обрати українка в 1990-тих, аби вижити і прогодувати сім’ю. Жінки покоління наших мам, їхні історії про виживання в кризу першої декади незалежності України схожі на драматичні кіносценарії. Розпитуючи їх, мимоволі питаєш себе: а чи вижили б ми в 1990-ті?

Ми розказуємо історії жінок із різних міст України: вінничанки Наталки Доляк, одеситки Тетяни Савченко і олександрійки Світлани Мозгової про те, чим були для них 90-ті.Тоді часу на роздуми не було – 1990-ті стрімко неслися вперед. Фільм «Я не зламалась» про стійкість і вміння виживати, яке опанували українські жінки, аби ми сьогодні вміли дбати про себе Ми присвячуємо фільм нашим мамам.

Авторки: Анна Єресько, Анна Цигима Редактори: Вікторія Курчинська, Влад Азаров Режисерка: Анна Цигима Керівниця і головна редакторка проекту НАШІ 30: Наталя Гуменюк Створено командою Лабораторії журналістику суспільного інтересу для Суспільного. За підтримки посольства США в Україні. НАШІ 30 – документальний мультимедіа проєкт Суспільного до 30 річниці незалежності України, який складається з документального серіалу НАШІ 30 та подкасту НАШІ 30.Жива історія – спогадів та рефлексій громадян про великі події та явища початку 1990-х років. Читати більше про проект: http://:/www.90.in.ua Слухати подкаст-серіал НАШІ 30. Жива історія: https://90.in.ua/podcasts