Перехід на зимовий час із UΛ:Перший - UA:Перший
:
Перехід на зимовий час із UΛ:Перший

Перехід на зимовий час із UΛ:Перший

Переведення годинника – буденна справа, але забути перейти на потрібний час – легко, як і приїхати на вокзал за годину до відправлення потяга чи пропустити візит до дантиста. Щоб усе важливе сталося у потрібний час, UΛ:Перший уже другий рік поспіль створює міжпрограмні ролики про перехід на зимовий час.

У роликах про переведення годинника у жовтні 2016-го UΛ:Перший та філії телекомпанії показали головні годинники міст України. І, звісно, нагадали, що у ніч із 29-го на 30 жовтня треба перевести стрілки годинника на годину назад.

У серії роликів про переведення стрілок у 2015-му відомі українці та ведучі UΛ:Перший нагадують, коли саме потрібно перевести годинник і що можна зробити протягом зекономленої години.

Ведуча проекту "План на завтра" Ананстасія Рінгіс встигне обдумати усі справи прийдешнього дня, видавець і письменник Віталій Каправнов зробить зарядку, співачка й письменниця Ірена Карпа нарешті допише оповідання й вчасно відвезе дітей у дитячий садок. Майкл Щур сподівається, що товариш прапорщик не забуде про переведення годинників і дасть поспати довше.

У передвиборчий день ведучий проекту "Дебати PRO" Роман Вибрановський нагадає, що годину можна присвятити правильному вибору. Перший космонавт незалежної України Леонід Каденюк розповість, що зимовий час – найприродніший, Світлана Леонтьєва і Тетяна Цимбал розкажуть про цінність часу для кожного з нас.

Ведучі проекту "Війна і мир" Юрій Макаров та Євген Степаненко пам’ятають про переведення годинників ще задовго до потрібного дня. Зайву годину неділі ведучі спортивних програм Дар’я Кузнецова, Юлія Столярчук-Пазенко пропонують присвятити бігові чи грі у теніс. Дмитро Лазуткін, ("Чоловічий клуб") і Яна Павлова ("Спорт") подарують свій час родині і близьким людям.