Суспільне мовлення - Перший канал
:

 

Наглядова рада на першому засіданні встановила розмір оплати праці працівників ПАТ НСТУ

Наглядова рада на першому засіданні встановила розмір оплати праці працівників ПАТ НСТУ

25 січня 2017

19 січня 2017 року наглядова рада ПАТ НСТУ на першому засіданні встановила умови та розмір оплати праці працівників Суспільного мовлення і радіо на основі тарифних ставок (посадових окладів), що діяли в НТКУ станом на дату припинення НТКУ.

Члени Наглядової ради прийняли кілька рішень, зокрема щодо встановили умови та розмір оплати праці голови та членів правління ПАТ НСТУ відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.05.1999 № 859 "Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній комунальній власності, та об’єднань державних підприємств.

На першому засіданні були присутні 14 членів, один – працював у режимі дистанційного зв’язку. Двоє були відсутні.

На засіданні члени Наглядової ради визначили графік наступних зустрічей, ознайомилися з остаточною редакцією Положення про наглядову раду, яка є чинною станом на час проведення засідання, обговорили ситуацію, яка склалася з призначенням т. в. о. голови і членів Правління ПАТ НСТУ, встановлення умов та розміру оплати праці працівників ПАТ НСТУ на період до обрання Правління у встановленому порядку і питання про оголошення конкурсу голови Правління ПАТ НСТУ.

Також на засіданні йшла мова про офіційний веб-сайт ПАТ НСТУ, затвердження положення про конкурс з обрання голови та членів правління публічного акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України", затвердження "Основних напрямів діяльності НСТУ на 2017 рік", умов проведення конкурсу, процедурні питання підготовки до оголошення конкурсу з обрання голови правління ПАТ НСТУ. Всі документи, необхідні для проведення конкурсу на голову правління, будуть ухвалені найближчими днями.

Протокол першого засідання Наглядової ради

Джерело: Суспільне мовлення