Суспільне мовлення - Перший канал
:

 

Голова правління ПАТ НСТУ буде обраний 13 квітня

Голова правління ПАТ НСТУ буде обраний 13 квітня

08 лютого 2017

Наглядова рада публічного акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України" проведе конкурс на зайняття вакантної посади голови правління ПАТ НСТУ не пізніше 13 квітня 2017 року. Претенденти на посаду голови правління НСТУ можуть подавати документи з 3 лютого до 16 березня.

Рішення про оголошення конкурсу було прийняте 2 лютого на черговому засіданні наглядової ради. Про це оголосила член наглядової ради НСТУ Світлана Остапа 3 лютого на прес-конференції в "Укрінформі".

Наглядова рада вирішила, що документи на участь у конкурсі приймають із понеділка по п’ятницю, з 10:00 до 13:00 та з 14:00 до 17:00, за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, кімната 207. Документи приймаються вже із сьогоднішнього дня, 3 лютого. Дедлайн подання – 16 березня 2017 року (до 17:00), повідомила член наглядової ради Дарія Карякіна.

На конкурсі голову та членів правління НСТУ оберуть строком на 4 роки, проте не більше ніж на 2 строки поспіль. Наглядова рада НСТУ визначила, що посадовий оклад голови правління становитиме 76 800 гривень. Серед вимог до професійної компетентності кандидата зазначено, що він має мати вищу освіту, стаж роботи на керівних посадах у сфері медіа – не менше п’яти років, володіти знаннями законодавства, лідерськими навичками тощо.

Член наглядової ради Віктор Таран додав, що очолювати Суспільне має доброчесна людина. За його словами, під час відбору в претендентів перевірятимуть, чи співпадають їхні матеріальні статки з доходами. На думку пана Тарана, виконати завдання голови правління може людина, яка вміє творити чудеса, оскільки Суспільну телерадіокомпанію створюють "не з нуля, а з мінуса".

За словами Світлани Остапи, керівник матиме хороший захист, його практично неможливо буде звільнити.

В умовах проведення конкурсу зазначено, що претендент на посаду голови правління НСТУ подає стратегію розвитку НСТУ, яка має ґрунтуватись на засадничих принципах Закону про суспільне телебачення і радіомовлення і бути спрямована на реалізацію місії суспільного мовника та враховувати основні напрями діяльності НСТУ.

Згідно з положенням про конкурс, наглядова рада НСТУ на своєму засіданні з заслуховування претендентів надає кожному з допущених до конкурсного відбору учасників 20 хвилин для презентації власної стратегії розвитку НСТУ. Після презентації претендента члени наглядової ради НСТУ мають право поставити необмежену кількість запитань.

До посадових обов’язків голови правління НСТУ входитимуть подання пропозиції наглядовій раді НСТУ щодо кандидатів у члени правління, визначення обов’язків членів правління; організація розробки та виконання стратегії НСТУ, концепцій розвитку мовлення; контроль розробки та виконання перспективних і поточних планів структурних підрозділів.

Голова правління має постійно дбати про забезпечення компанії кваліфікованими працівниками, здійснювати добір кадрів НСТУ, призначати та звільняти з посад працівників НСТУ (крім керівників відокремлених структурних підрозділів, яких призначає та звільняє правління) тощо. Він також визначає тарифні ставки окладів працівників НСТУ в межах умов та розмірів оплати праці, установлених наглядовою радою.

Нагадаємо, обрання голови та членів правління НСТУ відбувається шляхом прямого, рівного, таємного голосування членів наглядової ради НСТУ з-поміж претендентів, допущених до участі у конкурсному відборі. Згідно з положенням, при обранні голови та членів правління НСТУ наглядовою радою НСТУ враховується відповідність претендента кваліфікаційним вимогам, що висуваються до генеральних директорів телерадіокомпанії, наявність високих моральних якостей та суспільного авторитету претендента.

Фото: Олена Зашко
Джерело: Суспільне мовлення