Суспільне мовлення - Перший канал
:

 

Наглядова рада суспільного мовлення обиратиме голову правління НСТУ 10 квітня

Наглядова рада суспільного мовлення обиратиме голову правління НСТУ 10 квітня

09 квітня 2017

Засідання Наглядової ради ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" із обрання голови правління суспільного мовлення відбудеться 10 квітня о 10:00 у конференц-залі інформаційного агентства "Укрінформ"" (вул. Б. Хмельницького, 8/16, 2 поверх).

Протягом засідання будуть заслухані короткі презентації стратегій претендентів на посаду голови правління ПАТ НСТУ, а також претенденти надаватимуть відповіді на запитання членів Наглядової ради.

Нагадаємо, до участі в конкурсі на посаду Голови правління ПАТ НСТУ допущені 8 осіб:

  1. Аласанія Зурабі
  2. Вибрановський Роман
  3. Дараган Юрій
  4. Зорка Олександр
  5. Зирін Олександр
  6. Коваленко Олександр
  7. Наливайко Олег
  8. Сіерант Марек

Із біографічними довідками та стратегіями розвитку НСТУ, підготовленими претендентами, можна ознайомитися за посиланням: http://1tv.com.ua/rada/news/88168.

Після обрання голови правління, протягом місяця, Наглядова рада обере та призначить шістьох членів правління компанії за поданням голови правління НСТУ. Посадовий оклад голови правління складе 76800 грн, крім цього Наглядова рада зможе приймати рішення про надбавки, доплати та премії.

Відповідно до Закону України "Про суспільне телебачення і радіомовлення в Україні" голова та члени правління НСТУ обираються на 4 роки. При обранні голови та членів правління НСТУ Наглядовою радою НСТУ враховується відповідність претендента кваліфікаційним вимогам, що висуваються до генеральних директорів телерадіокомпанії, наявність високих моральних якостей та суспільного авторитету претендента. Голова правління НСТУ не може бути обраним більше ніж на 2 строки поспіль.

Переможець конкурсу не матиме права працювати, бути представником, прямо чи опосередковано володіти часткою в статутному капіталі телерадіоорганізацій або юридичних осіб, що виконують будь-яку оплачувану роботу для телерадіоорганізацій. Крім того, переможець конкурсу не зможе займатися іншою оплачуваною (крім викладацької, наукової і творчої діяльності, медичної практики, інструкторської та суддівської практики із спорту) або підприємницькою діяльністю, суміщати посаду із посадою народного депутата, держслужбовця чи військовослужбовця, працівника іншого державного підприємства чи штатною роботою в політичній партії.