Суспільне мовлення - Перший канал
:

 

Зураб Аласанія підписав контракт із Наглядовою радою суспільного мовлення

Зураб Аласанія підписав контракт із Наглядовою радою суспільного мовлення

04 травня 2017

Новообраний голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія і голова Наглядової ради суспільного мовлення Тетяна Лебедєва підписали контракт.

"Головне зроблено. Головне – це те, що на прозорому, публічному конкурсі обрано команду тих, кому ми довіряємо реформування. Це новий суспільний контент, нова парадигма, співвідношення телерадіомовників і аудиторії. Справжній зміст реформи – це відповідальність нової команди реформаторів, яку ми обирали на прозорому конкурсі. Було вісім претендентів. Переміг Зураб Аласанія. В найближчий час він представить нам членів правління, з якими він буде робити цю реформу", – сказала Тетяна Лебедєва.

Зураб Аласанія, підписуючи контракт, зазначив, що планує восени 2017 року показати перший результат своєї команди.

"Хочу почати роботу вже, з повноваженнями, яких нам раніше не вистачало", – додав пан Аласанія.

Заступниця голови Наглядової ради Світлана Остапа уточнила, що Зураб Аласанія вступить у повноваження 13 травня 2017 року, і запросила всіх на відкрите засідання з обрання членів правління ПАТ "НСТУ", яке відбудеться в "Укрінформі" 15 травня о 12:00.

Наглядова рада таємним голосуванням буде обирати кожного із шести членів правління НСТУ.

Нагадаємо, 10 квітня Наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії обрала головою правління суспільного мовлення Зураба Аласанію. У другому турі він отримав 10 із 17 голосів членів Наглядової ради НСТУ.

Джерело: Суспільне мовлення