Олег Гавриш - Ведучі - Перший канал
:
Олег Гавриш

Олег Гавриш

Народився 1978 року в Харкові. Вивчаючи в Національному технічному університеті "Харківський політехнічний інститут" фінансовий менеджмент, захопився темою вуглеводнів і "для душі" відвідував репетитора, який навчав мене технології переробки нафти й вугілля.

Працювати почав з 1995 року. З 1997-го – у журналістиці. Спочатку писав у газету "Бізнес", потім "Діловий тиждень" і "Діловий Харків". У Харкові потоваришував щонайменше з п’ятьма ключовими фігурами сьогоднішнього українського медіа-бізнесу.

З 1999-го працював кореспондентом російської газети "Ведомости" в Україні, потім – на російський "Forbes". З 2005 року і до закриття проекту був у команді "Комерсант" (Україна).

З 2014 року працюю кореспондентом відділу економіки в журналі "Новое время страны".

Мої матеріали публікувалися у виданнях"Українська правда", "Зеркало Недели, "Власть денег", "Деловая столица", "Нафтогазова вертикаль", "Компаньйон", "Світ Капіталу", "Контракти", "Столичные новости", "Киевские ведомости", "День" , "Експерт", "Метал Бюлетень-Україна", "Газ і Нафта", "Ділові люди", "Нафторинок", "Нафтопродукти", "Новости нефтерынка", "ПЕК", "Енергобізнес", "Світ зв’язку та інформатики", "Будмайстер", "Спортивна газета", "Судноплавство" тощо.

За час роботи написав понад 15 тис. заміток і статей про паливно-енергетичний комплекс, металургію, машинобудування. Провів інтерв’ю з Президентом України, 5-ма прем’єр-міністрами, 7-ма віце-прем’єр-міністрами і 15-ма міністрами, а ще з десятком олігархів і керівниками бізнесу.

Отримав диплом бакалавра бізнесу адміністрування Vienna International University. З 2011 року продовжую навчання на магістра бізнесу адміністрування (МВА) в Edinburgh Business School.

З 2005 по 2011 роки брав участь у конкурсі PRESS-звання, де мене неодноразово визнавали найкращим журналістом України, котрий пише про нафту, газ і електроенергетику.

У 2007 році отримав звання Почесного енергетика України.

Тоді ж був нагороджений орденом преподобного Агапіта Печерського Української православної церкви.