:
Спорт

Спорт

По буднях о 21:30

Спорт – невід’ємна складова людського життя. Для когось – це професія, для когось – спосіб життя, для когось – розвага, а для когось – просто невід’ємна частка вислову "сало – сила, спорт – могила". Але хай там як, спортсмен живе у кожному з нас. Бо спорт – це прагнення бути кращим і досягти більшого. Це азарт, що охоплює при наближенні до мети. Це емоції, які супроводжують кожну перемогу і кожну поразку.

Будь-яке змагання – це драматична історія зі своїм стартом і фінішем, із внутрішньою інтригою, пристрастями і непередбачуваною розв’язкою. За кожним тріумфом ховаються роки важкої підготовки, літри поту і сліз, мільйони витрачених нервових клітин. І саме тому чи не кожен спортивний турнір – це маленьке життя у житті, яке не може залишити байдужим ані його учасників, ані глядачів.

"Спорт" – це програма, яка не лише ознайомить Вас з останніми спортивними новинами України і світу, представить коментарі безпосередніх учасників подій та фахові оцінки експертів, а й змусить Вас подивитися на спорт під іншим кутом, покаже те, що зазвичай залишається за кадром. З нами ви знатимете про спорт усе… і навіть трохи більше!

"Спорт" у соціальних мережах: