Музей - Перший Національний
:

Майстер-класи

Майстер-класи

02 квітня 2015

"Режисером свого життя буду я"

Ведучі: режисери Тетяна Міллер, Юлія Кузьменко.

Соціальний проект для соціально незахищених категорій, дітей з особливими потребами. Майстер-клас проводять працівники телеканалу різних професій, під час якого допомагають повірити у свої сили, знайти свою життєву та професійну дорогу.

"Особливості сурдоперекладу"

Ведуча: майстер-перекладач жестової мови Тетяни Журкова.

Учасниками першого воркшопу стали студенти Навчально-відновлювального центру українського товариства глухих та охочіпізнати ази жестової мови. На інтерактивному знімальному майданчику гості майстер-класу побачили себе в кадрі та спробували в ролі телевізійних сурдоперекладачів. Для перекладу використовувались унікальні архівні відео дикторів 80-х років. Завдяки технічним можливостям музейної рір-студії учасники випробували європейські принципи подачі інформації для глядачів з вадами слуху, де постать сурдоперекладача розміщується не в "куточку монітора", а навпаки займає увесь простір екрану.

"Я – спортивний коментар"

Ведучий: спортивний коментатор, заслужений журналіст України Сергій Савелій.

Молоді спортсмени-футболісти вже спробували себе в новій професії – коментатора. Сергій Савелій, досвічений майстер закадрових спортивно-словесних баталій, відкрив секрети професії та провів екскурс у "закулісну" історію українського футболу. Один із головних висновків, який зробили учасники "майстер-класу", це те, що телебачення – така ж командна гра, як і футбол.

"Магія відеомонтажу"

Ведучі: режисер Юлія Кузьменко, оператор Володимир Таргонський.

Як перетворити яблуко на картоплю чи долар, пройти крізь стіну, перевтілитися в іншу людину? Саме таких неймовірних кіноефектів навчила школярів із Київщини режисер Національної телекомпанії України (НТКУ) Юлія Кузьменко на майстер-класі "Магія відеомонтажу", що відбувся у Музеї телебачення.

Під час майстер-класу учасники також дізналися про процес зйомок фільмів, що таке монтаж, як компонувати між собою кадри, побачили кілька інших цікавих кінофокусів. На додаток до неймовірних вражень і корисних порад їм випала нагода ознайомилися зі специфікою роботи операторів та ведучих безпосередньо у студії.