:

30 млн. доларів на допомогу підприємцям надасть інвестиційний фонд уряду США


Меморандум підписали міністр економрозвитку Айварас Абромавічус та президент Фонду Ярослава Джонсон. Програма працюватиме три роки. Загальну суму допомоги розділять між представниками українського та молдовського малого й середнього бізнесу.

Гроші планують надати тим, хто виробляє продукцію на експорт і створює нові робочі місця, зокрема для переселенців з Донбасу та Криму й для ветеранів АТО. Також допомагатимуть шукати нові ринки й в американських університетах навчатимуть правил сучасного бізнесу.Меморандум підписали міністр економрозвитку Айварас Абромавічус та президент Фонду Ярослава Джонсон. Програма працюватиме три роки. Загальну суму допомоги розділять між представниками українського та молдовського малого й середнього бізнесу.

Гроші планують надати тим, хто виробляє продукцію на експорт і створює нові робочі місця, зокрема для переселенців з Донбасу та Криму й для ветеранів АТО. Також допомагатимуть шукати нові ринки й в американських університетах навчатимуть правил сучасного бізнесу.