:

У Харкові невідомі підірвали цистерну з пальним для АТО


Уночі на залізничній станції Основа, де стояв потяг з цистернами, спрацював вибуховий пристрій. У резервуарі утворився отвір, з якого дизпальне витекло, але не зайнялося. Пробиту цистерну відтягли в безпечне місце – повідомили в прокуратурі Харківської області. Колії не пошкоджено, станція працює в звичному режимі.

У Харкові в районі станції Основа диверсанти вже втретє підривають цистерну з пальним. Перший вибух стався торік у вересні. Вдруге міну під цистерну підклали наприкінці листопада. Від вибухів ніхто не постраждав.Уночі на залізничній станції Основа, де стояв потяг з цистернами, спрацював вибуховий пристрій. У резервуарі утворився отвір, з якого дизпальне витекло, але не зайнялося. Пробиту цистерну відтягли в безпечне місце – повідомили в прокуратурі Харківської області. Колії не пошкоджено, станція працює в звичному режимі.

У Харкові в районі станції Основа диверсанти вже втретє підривають цистерну з пальним. Перший вибух стався торік у вересні. Вдруге міну під цистерну підклали наприкінці листопада. Від вибухів ніхто не постраждав.