:

Розслідування катастрофи малайзійського "Боїнга" завершать до кінця цього року


Про це на брифінгу заявив генпрокурор Віктор Шокін. Основна версія, яку розглядає міжнародна слідча група, – літак збили сепаритисти ракетою з комплексу "Бук", привезеного з Росії. Журналістам показали фільм про те, як працює міжнародна слідча група. Експерти доступу на місце катастрофи не мають.

Малайзійський "Боїнг" збили торік, 17 липня, над Донеччиною. Літак виконував рейс Амстердам - Куала-Лумпур. У лайнер влучив снаряд із зенітно-ракетного комплексу "Бук". Усі 298 осіб, що були на борту, загинули. Переважна більшість цих людей були громадянами Нідерландів. Літак впав у зоні, яку контролюють бойовики. Тіла загиблих перевезлИ до Нідерландів для експертизи. Розлідує катастрофу Міжнародна слідча група.Про це на брифінгу заявив генпрокурор Віктор Шокін. Основна версія, яку розглядає міжнародна слідча група, – літак збили сепаритисти ракетою з комплексу "Бук", привезеного з Росії. Журналістам показали фільм про те, як працює міжнародна слідча група. Експерти доступу на місце катастрофи не мають.

Малайзійський "Боїнг" збили торік, 17 липня, над Донеччиною. Літак виконував рейс Амстердам - Куала-Лумпур. У лайнер влучив снаряд із зенітно-ракетного комплексу "Бук". Усі 298 осіб, що були на борту, загинули. Переважна більшість цих людей були громадянами Нідерландів. Літак впав у зоні, яку контролюють бойовики. Тіла загиблих перевезлИ до Нідерландів для експертизи. Розлідує катастрофу Міжнародна слідча група.