:

Заступника генпрокурора Олексія Баганця звільнили з посади


Про це повідомила прес-служба відомства. Звільнено також начальника Головного слідчого управління Генпрокуратури Ігоря Щербину та прокурора Тернопільської області Юрія Гулкевича.

25 березня Генпрокурор відсторонив від виконання обов'язків на час службового розслідування кількох посадовців ГПУ. Що саме розслідують – тоді не повідомили. За день до цього прокуратура Києва розпочала провадження щодо сина Олексія Баганця Віталія. Його підозрюють у тиску на працівників правоохоронних органів. А сьогодні стало відомо, що Олексій Баганець та Ігор Щербина фігурують у звіті Міжнародної дорадчої групи при Раді Європи щодо подій на Майдані минулого року. Про це повідомила прес-служба відомства. Звільнено також начальника Головного слідчого управління Генпрокуратури Ігоря Щербину та прокурора Тернопільської області Юрія Гулкевича.

25 березня Генпрокурор відсторонив від виконання обов'язків на час службового розслідування кількох посадовців ГПУ. Що саме розслідують – тоді не повідомили. За день до цього прокуратура Києва розпочала провадження щодо сина Олексія Баганця Віталія. Його підозрюють у тиску на працівників правоохоронних органів. А сьогодні стало відомо, що Олексій Баганець та Ігор Щербина фігурують у звіті Міжнародної дорадчої групи при Раді Європи щодо подій на Майдані минулого року.