:

Горана Бреговича можуть оштрафувати й заборонити йому в'їзд в Україну


Такі санкції щодо артиста ініціюватиме вітчизняне Міністерство закордонних справ. Минулого тижня Брегович виступив в анексованому Севастополі. В МЗС твердять, що до окупованого Криму боснійський артист потрапив, порушивши українське законодавство.

Окрім цього, в Севастополі Брегович роздавав інтерв'ю місцевим ЗМІ – розповідав про "Велич Росії". А ось концерт Бреговича в Києві, який був запланований на травень, скасовано. У клубі, де мав виступити артист, заявили, що це пов'язано з порушенням українських законів. Такі санкції щодо артиста ініціюватиме вітчизняне Міністерство закордонних справ. Минулого тижня Брегович виступив в анексованому Севастополі. В МЗС твердять, що до окупованого Криму боснійський артист потрапив, порушивши українське законодавство.

Окрім цього, в Севастополі Брегович роздавав інтерв'ю місцевим ЗМІ – розповідав про "Велич Росії". А ось концерт Бреговича в Києві, який був запланований на травень, скасовано. У клубі, де мав виступити артист, заявили, що це пов'язано з порушенням українських законів.