:

В Одесі відбувся Міжнародний фестиваль клоунів і мімів


1 квітня – День сміху, або день дурня. Щороку в Одесі влаштовували фестиваль гумору. Другий рік поспіль місто відмовляється від повноцінного святкування, але проводить п'ятий Міжнародний фестиваль клоунів і мімів "Комедіада". 

Понад 20 колективів з різних куточків країни розважають одеситів та гостей міста у будинку клоунів. На ювілейний фестиваль приїхали і закордонні артисти. Усі учасники вирішили написати звернення до Генеральної Асамблеї ООН із пропозицією затвердити 1 квітня – всесвітнім днем клоунів. Клоуни пішли вулицями міста збирати підписи серед одеситів. 1 квітня – День сміху, або день дурня. Щороку в Одесі влаштовували фестиваль гумору. Другий рік поспіль місто відмовляється від повноцінного святкування, але проводить п'ятий Міжнародний фестиваль клоунів і мімів "Комедіада". 

Понад 20 колективів з різних куточків країни розважають одеситів та гостей міста у будинку клоунів. На ювілейний фестиваль приїхали і закордонні артисти. Усі учасники вирішили написати звернення до Генеральної Асамблеї ООН із пропозицією затвердити 1 квітня – всесвітнім днем клоунів. Клоуни пішли вулицями міста збирати підписи серед одеситів.