:
Люди Зони

Люди Зони

«Люди Зони» – новий документальний фільм Суспільного, що покаже чорнобильську зону відчуження такою, як вона є зараз та розповість, яке майбутнє чекає на неї.

Спойлер: у фільмі не покажуть єдиного мутанта, якого знайшли в зоні за останні 20 років, село, у яке не возять туристів і де, можливо, ще не ступала нога журналіста!

«Люди Зони» – це п’ять різних історій про людей, яких об’єднує прив’язаність та любов до 30-кілометрової Чорнобильської зони відчуження. Це науковці, дослідники, інженер, колишній сталкер, мешканці Чорнобиля, які залишилися жити там після аварії. Життєві лінії героїв документального фільму не пов’язані, проте їх навічно пов’язазала зона.

53 роки пройшло після аварії, яка змінила життя цього регіону і всієї України. І зона відчуження – це перш за все місце трагедії, та водночас воно має дослідний потенціал. Для науковців: біологів, фізиків, радіоекологів, соціальних антропологів, істориків, – це унікальне місце для досліджень. Учені зі всього світу переймають досвід, який тут здобувають українці.

Більше про людей, що пов’язали своє життя з зоною – дивіться у документальному фільмі Суспільного «Люди Зони».