Школа Мері Поппінс - UA:Перший
:
Школа Мері Поппінс

Школа Мері Поппінс

Ох, вже ці дітки, ці невгамовні бешкетники. Тридцять тисяч "а чому?". На жаль, заклопотані роботою дорослі не завжди знаходять час і бажання, щоб відповісти малечі на всі запитання. А дарма, бо цікавість – річ вкрай тимчасова і мінлива, особливо у дітей. Тож не гаймо часу!

Запрошуємо всіх охочих весело і з користю провести час, маленьким дошкільнятам – відчути серйозний дух навчального закладу, а учням молодших класів – більше дізнатися про довколишній світ.

Директор школи, як ви вже здогадалися, шляхетна і незрівнянна Мері Поппінс – няня, вчитель і вихователь в одній особі.

О, жах, три в одному, скажете ви?! Але це і є найцікавіше, бо хто ще окрім леді Мері, замість математики, дасть урок ласунознавства, а замість літератури – основи алхімії, фокусів та собакознавства. На вас чекають неймовірні кругосвітні подорожі, рекордсмени планетарного масштабу, таємниці океану, розповіді про перші чотирикопитні авто, собак і кішок, що стали світовими знаменитостями, прогулянки найпрекраснішими старовинними містами та багато-багато іншого.

Розпитуйте нашу Мері Поппінс про що завгодно – розумнішої вчительки ви не знайдете! А щоб стати відмінниками нашої школи – обов’язково фантазуйте! Бо всі видатні люди – і письменники, і художники, і винахідники, були неймовірними фантазерами.

Є у Мері Поппінс маленькі помічники, які старанно допомагають їй на уроках – Марійка, Катруся, Олексій та Сашко.