Схеми - UA:Перший
:
Схеми

Схеми

Щочетверга о 21:45

"Схеми" – спільний проект Радіо Свобода та UА: ПЕРШИЙ – щотижнева телевізійна програма розслідувань та аналітики про велику політичну корупцію. Авторка й ведуча програми – Наталка Седлецька.

У кожному випуску у прізвищах та деталях ідеться про зловживання чиновниками наданою їм владою, статки держслужбовців та конфлікт персональних інтересів з державними, кумівство, розпил, афери та схеми.

Назвати винних, притягнути до відповідальності всіх, хто розкрадає державні гроші, майно та ресурси, зловживає владою для особистого збагачення та покриває корумпованих чиновників нехтуванням та бездіяльністю – те, що робить команда розслідувачів та викривачів "Схем".

Хто і скільки в Україні заробляє на державних закупівлях? Чи продовжують старі схеми працювати попри нову владу та спроби перезавантажити державну систему? Чиї інтереси відстоюються "політики від бізнесу"? Хто спекулює законами, скільки коштує народний депутат, яка вартість політичної недоторканності та свободи від кримінальних переслідувань? Про що домовляються за закритими дверима кабінетів на Банковій, Грушевського та Різницькій – щотижня дізнаються й розповідають телеглядачам розслідувачі програми.

"Схеми" у соціальних мережах: