Star-шоу - UA:Перший
:
Star-шоу

Star-шоу

Концертна програма складається з десяти несхожих між собою за формою, жанром і стилістикою номерів. Але всі ці номери мають одну особливість: виконавці – люди, яким за 50. Їхня фізична форма, унікальні здібності, не втрачена з роками майстерність, бадьорість духу наочно демонструють головну ідею програми: "Старість – не привід для зневіри і песимізму, а навпаки – реальна можливість довести, перш за все самому собі і, звичайно, навколишнім, що життя має бути сповнене життєлюбства і оптимізму".

Ведуть концерт двоє ведучих – солідний чоловік і молода дівчина. Їхнє уявлення кожного номера – це невелика естрадна мініатюра на тему з життя виконавця.

За столиками в залі вар’єте, на який під час шоу перетворюється телевізійна студія, сидять глядачі і дві групи експертів. Одна група (умовно "ХХ століття") представлена заслуженими й особистостями шоу-бізнесу у віці. У другу групу (умовно ХХІ століття) увійшли молодші представники естради і медійного світу. Експерти не оцінюють номери учасників шоу, але з позицій свого віку, знань і досвіду коментують кожен виступ і дають поради.

Після виходу програми в ефір протягом місяця телеглядачі голосують і обирають трійку переможців.

Після циклу в три місяці і, отже, трьох випусків програми, відбираються дев’ять номерів для участі у заключному гала-концерті. Також право вибрати десятий номер для участі в гала-концерті, який не пройшов за результатами голосування, мають експерти.

Переможець "Star-шоу" отримує головний приз і звання "Суперстар". Заохочувальними призами нагороджують усіх учасників проекту.