Суспільний університет - UA:Перший
:
Суспільний університет

Суспільний університет

Вважаєте, що освіта – це прерогатива шкіл та університетів? Все ще думаєте, що лекції – це нудно? Не вірите, що лектори вміють захопливо розповідати про все на світі? "Суспільний університет" на UΛ:Перший переконає вас, що отримувати нові знання – легко і весело.

"Суспільний університет" – це нова освітня платформа на суспільному, що дасть можливість глядачам отримати якісно нові знання, дізнатися те, чому не навчають у школах та вишах. Цей проект – лекторій за різними напрямами: образотворче мистецтво й література, історія та музика, психологія і філософія, розвиток громадянського суспільства та новітні технології.

Професійні лектори, серед яких відомі науковці та викладачі провідних українських університетів, відкриватимуть глядачам нові факти та погляди на важливі історичні події в Україні та світі, на життя і діяльність видатних українців різних часів. Лекції культурологів і мистецтвознавців будуть присвячені українським художникам, архітекторам, письменникам і музикантам зі світовими іменами, а також маловідомим фактам із життя як українських творів мистецтва, так і світових шедеврів. Глядачі та відвідувачі "Суспільного університету" матимуть унікальну нагоду удосконалювати себе, розвивати комунікативні вміння за допомогою коучів, тренерів та психологів, які розкриватимуть секрети успішної особистості просто під час лекцій.

Не треба гризти граніт науки – треба нею смакувати!