Як ваше здоров’я? - UA:Перший
:
Як ваше здоров’я?

Як ваше здоров’я?

Хочете знати, як зберегти зір біля комп’ютера? Як не перепити і не переїсти на свята? Як правильно зібратися на зимову риболовлю чи в турпохід? Скільки має важити шкільний рюкзак і які кімнатні рослини допоможуть у лікуванні хвороб, а які – небезпечні для життя? Які ліки не лікують і чи існує чудо зцілення? Про все це – у програмі "Як ваше здоров’я?"

Гасло програми "Як ваше здоров’я?": ми досліджуємо, пояснюємо, радимо. Зараз глядачі мають змогу дивитись оновлену версію проекту – від попередньої вона відрізняється зміною акцентів з уже наявної в гостя хвороби на профілактику захворювань, зменшенням кількості лікарів у студії (присутній лише один), переходом від консультацій і теоретичних відомостей – до практичних порад і дій, які стимулюють бажання бути здоровим.

Основні тези нашої програми:

  • здоровим бути модно;
  • вчасна діагностика, самоконтроль та розумне ставлення до лікування – запорука успіху в житті;
  • покращити своє життя можна, змінивши своє ставлення до самого себе.

В імпровізованій студійній телеклініці зустрічаються гості, які дбають про фізичне й психологічне здоров’я, правильний спосіб життя. Це представники різних вікових груп, професій, різнобічних захоплень; фахівці-медики і науковці, дизайнери, кулінари, спортсмени, психологи, з якими спілкуються ведучі програми Світлана Леонтьєва, Ольга Самборська та Євгенія Денисова.

Глядач може отримати чимало цікавої й корисної інформації з рубрик: "Без рецепта", "Таємниці медицини", "А як у них?" (закордонний досвід); "Скелети в шафі", "Самоспостереження", "Природа лікує", "Візит до лікаря", "Історія хвороби", "Медичні сенсації", "Здорове життя", "Біоритми", "Наш дім" тощо.