:
Все дозволено! | Наші 30

Все дозволено! | Наші 30

Фільм «Все дозволено!» про нові розваги, що з’явилися у 1990-ті. Це – шоста серія документального серіалу «Наші 30» до 30-ї річниці незалежності про спільний досвід 1990-х, розказаний самими українцями.

Охорона біля діджейської кабінки, бо відвідувачі вимагають «Владімірський централ» в одному з перших нічних клубів Харкова, який замінив дискотеку, де ставили радіо-хіти; перший сексшоп у Івано-Франківську; перші відеосалони, де люди разом дивилися порнофільми; перше казино в Слов’янську, круп’є якого на таксі забирали програні гроші в целофанових пакетах; перших салон краси в Донецьку замість радянської перукарні, і перші покази мод за участі фокусника. Нові розваги і новий вимір свободи.

Авторка: Ксенія Марченко Монтаж: Тетяна Столярова Редактори: Вікторія Курчинська, Влад Азаров Режисерка: Анна Цигима Керівниця і головна редакторка проекту НАШІ 30: Наталя Гуменюк

Створено командою Лабораторії журналістики суспільного інтересу для Суспільного. За підтримки посольства США в Україні.

НАШІ 30 – документальний мультимедіа проєкт Суспільного до 30 річниці незалежності України, який складається з документального серіалу НАШІ 30 та подкасту НАШІ 30.Жива історія – спогадів та рефлексій громадян про великі події та явища початку 1990-х років.